İş Dünyasının Yeni Merkezi 

BİR PLAZADAN ÇOK DAHA FAZLASI

Keşfet

İSTANBUL VİZYOK PARK MERKEZ PLAZA

Konumu, mimarisi, alt yapı ve teknolojik donanımı ile şirketimiz yalnızca İstanbul sınırlarında değil Türkiye ve bölge ülkeler arasında en doğru yatırımlardan biridir.

Hizmetlerimiz

İhtiyacınız Olan Ne Varsa

Temizlik

Temizlik

Şirketimizin kendi bünyesinde profesyonel hizmet veren  temizlik kadrosu bulunmaktadır. Şirketimiz bu hizmeti kaliteli, güler yüzlü, güvenilir ve yenilikçi temizlik hizmetlerine ilkelerinden taviz vermeksizin devam etmektedir.

Son İstediğiniz Şey Park Sorunu

Son İstediğiniz Şey Park Sorunu

Akılı binaların en önemli gereksinimlerinden olan otopark sistemimiz kendi alanında  olan Erben Kontrol Sistemleri A.Ş tarafından kurulmuştur. Yaklaşık 2500 araçlık açık ve kapalı otopark alanımız ile firmamız, çalışanlarımıza ve müşterilerimize en iyi ve en güvenilir otopark konforunu sağlamayı amaçlamaktadır.

 

 

İş Yeriniz Emin Ellerde

İş Yeriniz Emin Ellerde

Securitas Türkiye, telekomünikasyondan finansa, havacılıktan madenciliğe, enerji sektöründen endüstriyel tesislere kadar 21 farklı sektörden 800 kurum ve kuruluşa, 75 ilde, 2900 hizmet noktasında güvenlik hizmeti sunan Securitas firması ile emin ellerdesiniz.

Çalışma Saatleri: 7/24 Saat

Teknik ve Bakım

Teknik ve Bakım

Şirketimizin bünyesinde profesyonel hizmet verecek teknik kadrosu bulunmaktadır. Elektrik, mekanik, inşaat ve  otomasyon teknisyenlerinden  oluşan teknik departmanını  IT ve sistem yönetimi birimi ile geliştirmiş ve sistemlerin tam bağımsız bir şekilde çalışması şirketimiz tarafından yönetilebilir durumdadır.

IVP MERKEZ PARK PLAZA

Gelir & Gider Tablosu

Gelir ve Giderler Raporları

  Mart 2019

  Mart 2019 - Mart 2019

  Detaylar
  Elektrik Giderleri

  Elektrik Giderleri - 75.000 TL

  Detaylar
  Kira Gelirleri

  Kira Gelirleri - 01.2019 / 75.000 TL

  Detaylar
  Yükleniyor
  Geri
    Book

  İletişim

  Adres Bilgisi

  İletişim formumuzu kullanmakta tereddüt etmeyin:

  Yenibosna merkez mahallesi, Kuyumcular sokak, No:4 Bahçelievler / İstanbul

  +90 212 603 30 11

  [email protected]